Kurumsal

“EN GÜVENİLİR YOL ARKADAŞINIZ”

HAKKIMIZDA

Lastik sektöründe İstanbul Avrupa Yakasında 10. Yılını kutlayan İstanbul Jant Lastik şirketler Grubu Arnavutköy’ün köklü ve lider markası haline uzun ve meşakkatli bir yoldan gelmiştir. Orhan, İlhan, Ayhan ve İlhami kardeşler ile Çardaktepe’de açılan ilk çıkma dükkanın ardından şirketleşme ve bayii olma yolunda emin adımlarla ilerlenmiştir. İstanbul Jant Lastik Şirketler Grubu Türkiye’nin yerli markası Starmaxx ve Petlas Bayiliği alınarak bugün ki görünümüne kavuşturulmuştur. i Arnavutköy’de iki Hadımköy’ de bir bayii, sürekli yenilenen Jant Showroomuyla birlikte ikinci el ve çıkma ürünlerinde bulunduğu bir işletme sahibi olan kurum;  sağlam, güvenilir ve çevreye dost olan ürünleri, 7 gün 24 saat Yol Yardım hizmetiyle, her zaman hızlı, hoşgörülü hizmet kalitesiyle bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün en iyisi olma iddiasını korumaktadır.

MİSYONUMUZ

İstanbul Jant Lastik Şirketler Grubu olarak misyonumuz bu sektörde otomobil kullanıcılarının güven ve huzur içinde sevdiklerine kavuşmasını sağlamak,  çevreyle dost ürünlerle yalnızca insanlara değil doğanın her bir parçasına duyarlı bir şekilde, hoşgörüyle kaliteli hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

İstanbul Jant Lastik olarak vizyonumuz çağın gerekliliklerine uygun alışveriş ve üretim standartlarını yakalamak, uluslararası hizmet kalitesiyle sektörde öncü bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

İnsana, çevreye ve toplumsal etik ve ahlak kurallarına saygı göstermek

İş etiğine, ticaret ahlakına sahip olmak

Ürün kalitesini standartların üzerine çıkarmak

Müşteri beklentisini ve memnuniyetini sağlamak

Yenilikçi olmak

Cinsiyeti fark etmeksizin genç girişimcileri desteklemek

Öncelikle vatana ardından da topluma katkıda bulunmak, yarar sağlamak

Takım ruhu ve el birliğiyle tüm bu değerleri gelecek nesillere taşımak